Тимови и чланови тимова

Tим за самовредновање

  1. Драгана Бувач
  2. Љерка Крунић
  3. Вишња Ђекић
  4. Радмила Симијоновић
  5. Братислава Дабовић
  6. Бојана Новаковић
  7. Вукотић Снежана
  8. Илић Вук
  9. Бакић Ђурђина
  10.  Илић Милена

 

Тим за школски маркетинг

  1. Дејан Недић, директор
  2. Цвета Митровић, пом. директора
  3. Драгана Бувач, пом. директор
  4. Александра Масло, библиотекар
  5. Божица Васиљевић
  6. Зорица Никшић Траилов
  7. Братислава Дабовић
  8. Јасмина Божић
  9. Биљана Мирић
  10. Јелена Станојевић
  11. ППС

 

Вршњачки-медијаторски тим

  1. Шубара Милена
  2. Гигов Тања
  3. Максић Александра
  4. Стевановић Вања
  5. Шарчевић Невена
  6. Димитријески Анђелија
  7. Машић Синиша
  8. Исаиловић Лидија
  9. Кондић Ана
  10. Милошевић Јована
  11. Ивановић Теодора
  12. Пејовић Ивана
  13. Перишић Драгана
  14. Кнежевић Ања
  15. Радмила Симијоновић, психолог
  16. Драгана Бјелајац Станковић, наставник-

 

Тим за каријерно вођење и саветовање:

  1. Радмила Симијоновић, психолог
  2. Вишња Ђекић, педагог
  3. Драгана Стојановић
  4. Биљана Мирић
  5. Тркуља Драгана
  6. Павићевић Теодора
  7. Николић Ема
  8. Шубара Милена

 

Тим за кризне интервенције

  • Руководећи тим:
    1. Дејан Недић, директор
    2. Цвета Митровић, пом. директора
    3. Драгана Бувач, пом. директора
  • Тим за информисање:
    1. Дејан Недић, директор
    2. Татјана Чупић, секретар
    3. Драгана Бјелајац Станковић, наставник српског језика и књижевности
  • Тим за подршку:
    1. Радмила Симијоновић, психолог
    2. Вишња Ђекић, педагог

 

Тим за смањење изостанака ученика

  1. Симијоновић Радмила, психолог
  2. Ђекић Вишња, педагог
  3. Недељковић Марија, наставник физичког васпитања
  4. Јосимов Сања, наставник екологије
  5. Јаћимовић Љупка, наставник енглеског језика
  6. Врачар Милан, наставник права и ГВ
  7. Јовановић Славица, наставник математике
  8. Малеш Мира, наставник историје
  9. Ђукић Јелица, наставник српског језика и књижевности
  10. Павловић Биљана, наставник информатике и рачунарства
  11. Дашић Тања,
  12. Хајдин Катарина,
  13. Живановић Теодора
  14. Стојменовић Ана

Тим за инклузивно образовање

  1. Ђекић Вишња, педагог
  2. Симијоновић Радмила, психолог
  3. Андрејић Драгица, наставник економске групе предмета
  4. Кривокапић Јасна, наставник економске групе предмета
  5. Јовић Глорија, наставник физичког васпитања
  6. Стошић Милан,наставник физичког васпитања/координатор/
  7. Милановски Рангелов Биљана, наставник историје
  8. Мијајловић Маја
  9. Малешев Весна
  10. Мијајловић Мина
  11. Малешев Теодора

 

Тим за заштиту ученика од дискриминације, насиља, злостављања и занемаривања

  1. Симијоновић Радмила, психолог
  2. Ђекић Вишња, педагог
  3. Андрејић Драгица, економска група предмета
  4. Ђукић Вукосављевић Зорица, економска група предмета-коодинатор
  5. Берток Александра, наставник енглеског језика
  6. Новаковић Бојана, наставник енглеског језика,
  7. Васиљевић Божица, наставник енглеског језика
  8. Колунџија Јелена, наставник социологије и ГВ
  9. Војчић Драженка, наставник математике
  10. Јовић Глорија, наставник физичког васпитања
  11. Стошић Милан, наставник физичког васпитања
  12. Недељковић Марија, наставник физичког васпитања
  13. Јосимов Сања, наставник екологије
  14. Мијајловић Ђорђе, наставник верске наставе
  15. Павловић Биљана, наставник пословне информатике
  16. Калуђеровић Татјана
  17. Тодорчевић Андијана
  18. Димић Ивана
  19. Тркуља Драгана
  20. Грбовић Матија
  21. Драгићевић Мина
  22. Стојменовић Ана

Вршњачки тим за заштиту од насиља, злостављања и занемаривања

  1. Драгићевић Мина
  2. Стоjменовић Ана
  3. Максић Марија
  4. Видосављевић Марина
  5. Гаврић Анђела
  6. Младеновић Марија
  7. Штрбац Милица
  8. Милићевић Анђела
  9. Кнежевић Јана
  10. Павићевић Теодора
  11. Димић Ивана
  12. Тркуља Драгана
  13. Грбовић Матија
  14. Колунџија Јелена