Јавни час – Суштина и значај финансијског тржишта  – евиденција капитала

28.03.2019. ОДРЖАН ЈАВНИ ЧАС

У складу са активностима из развојног плана, ученици III 4 одељења, уз помоћ наставница Цвете Митровић и Јасмине Божић, одржали су јавни час.

Наставна јединица „Суштина и значај финансијског тржишта  – евиденција капитала“, настала је као продукт хоризонталне корелације предмета, пре свега, Монетарне економије и банкарства и Рачуноводства. Коришћена су савремена средства у настави, ученици су били веома активни и показали су одличну примену знања.

Часу су присуствовали представници МПНТР, директор и педагог школе, и колеге предметни наставници.

Сами ученици су овај вид наставе оценили највишом оценом у жељи да оваквих часова буде чешће.

Присутни гости су похвалили идеју предметних наставника, а посебно тимски дух одељења и ангажовање ученика у реализацији часа.