Такмичење у студијама случаја у организацији Универзитета „Сингидунум“

На Пословном факултету у Београду Универзитета Сингидунум, дана 31.03.2022. одржано је такмичење за ученике средњих стручних школа и гимназија у решавању задате студије случаја „Менаџмент у компанији за намештај“. Учествовале су екипе из Пете економске школе Раковица, Техничке школе Књажевац, Гимназије Инђија, Средње ПТТ школе Београд, ЕТШ Раде Кончар Београд, Трговачке школе Београд и наше, Друге економске школе.

Као представници наше школе, такмичењу су присуствовали тиомови ученика са професорима-менторима,  председница стручног већа економиста Јасмина Божић и  помоћник директора Цвета Митровић.

Такмичењу је присусствовала и деканка за наставу Пословног факултеата  Сингидунум, Лидија Барјактаревић и одржала поздравни говор.

Пријављени ученици (тимови) и ментори Друге економске школе:

1. Михајло Радић IV/3

3. Михаило Иванежа IV/9

Ментор: Драгана Стојановић

Од чак 16 одличних тимова и презентованих решења, стручни жири је изгласао

ПРВО место тиму наше школе: Михајло Радић, Ања Угреновић и  Стефан Стојилковић одељење IV/3, ментор: Александра Милекић

ТРЕЋЕ место је такође освојио тим наше школе: Александра Митић, Милица Стевановић и Андријана Шимшић, одељење  III-3, ментор: Иван Поповић

Универзитет Сингидунум је традиционално наш значајан партнер за све врсте сарадње. Организација је била на нивоу. Ученици су изузетно задовољни и мотивисани. Стекли су нова искуства, знања и вештине. И  као што је ПР Универзитета, Пеђа Обрадовић, у уводном излагању истакао, три тима су осовјила прва три места, а сви остали такмичарски тимови су освојили четврто место