Нови софтвер у настави

У име ученика, наставника и директора школе захваљујемо се фирми ” SUNSOFT“ д.о.о. из Београда (ИТ делатност) са господином Новицом Њагојевићем на челу, на донацији софтвера који ће бити инсталиран на рачунарима у кабинетима наше школе. Значај софтвера за реализацију практичног дела наставе на часовима вежби  из предмета Економско пословање и Рачуноводство је неизмеран!

Предузеће ” SUNSOFT ” d.о.о. из Београда се показало као друштвено одговорно предузеће коме је задовољство да на овај изузетан начин помогне квалитетном образовању наших ученика и стицању вештина. Софтвер  омогућава симулацију правог пословања предузећа у привредној пракси и реализацију плана и програма предмета на најбољи начин.

Велико хвала!

Поносни смо што за пријатеље и сараднике имамо овакву фирму.