Наша школа на Сајму образовања

Дана 01.марта 2023.г. је Друга економска школа имала прилику да се представи младим основцима, а будућим ђацима првацима. Учествовали смо на Сајму образовања „Путоказ“,организованом од стране Градске општине Вождовац, са више од 40 београдских средњих школа. Наши наставници и психолог, заједно са ученицима одељења II10, III7 и IV8, информисали су све заинтересоване о раду у школи. Стрпљиво су одговарали на питања будућих средњошколаца. Питања су била у вези са образовним профилима, бодовима потребним за упис, организацијом рада, ваннаставним активностима… Са намером да помогнемо у одлучивању где да наставесвоје образовање, бројним посетиоцима смо делили промо материјал и представљали постигнућа наших некадашњих и садашњих ученика. Интересовање ученика је било велико, а сусрети на овогодишњем Сајму су за многе од њих можда и почетак њиховог школовања у нашој Другој економској школи.