Дан школе

Уместо честитке

Реч директора

Друга економска школа ове је године у многим постигнућима прва! Од  далеке 1939. године до данас, Школа расте и развија се.  Ове године славимо наше мале и велике победе и читава ће прослава бити попут наставе – онлајн. У складу са епидемијским мерама и представљање Школе биће трансформисано у прихватљиву форму. Да ли ће то бити прича о школи, о настави, перспективи, управи и кадру, смеровима? Не! Ко год познаје нашу Школу зна да су прославе наших јубилеја, без лажне скромности, прави мали  спектакли. Позоришне представе, хор, часопис, и филм, годинама у пакету представљају нашу школу.

Ове године, када је живот често био на паузи, одлучили смо да барјак прославе Дана школе, носе ученици и наставници, који су у отежаним оклоностима, успели да остваре значајна постигнућа – од општинских до државних такмичења.

Они су овогодишње најлепше лице Школе и ово је прича о њима…  Хвала им!

Живела Друга економска школа

Дејан Недић, директор