Наградна екскурзија за најбоље – Студија случаја – Универзитет Сингидунум

Ученици наше школе путовали су у периоду од 19. до 21. маја на наградну екскурзију у Солун. Екскурзија је реализована у оквиру такмичења у решавању “Студије случаја на Универзитету Сингидунум”, на коме је тим одељења 3-2 освојио прво место, а тим одељења 4-1 друго место. Наградна екскурзија предвидела је путовање до Солуна у оквиру које су сви награђени ученици и њихови ментори посетили Српско војничко гробље на Зејтинлику, након чега су имали званичну посету у Конзулату Србије у Солуну. За награђене ученике организована је и посета Метеорима и Грчко вече уз фолклорне ансамбле.
Ученици и професори ментори који су путовали на наградну екскурзију одушевљени су организацијом и захвални Универзитету Сингидунум на реализованом такмичењу и наградном путовању.