Међународни сајам виртуелних предузећа

У периоду од 26.04 до 28.04. одржан је девети Међународни сајам виртуелних предузећа. На овогодишњем сајму учествовало је 23 предузећа, 22 предузећа из Срије и 1 предузеће из Бугарске.

Наше виртуелно привредно друштво „Vosha“ д.о.о. које се бави трговином безалкохолног пића нас је представило у најбољем светлу и ученице одељења 3-9: Милица Ђорић. Маша Нешковић и Јована Вукићевић показале су стечене вештине и знања из предмета финансијско рачуноводствена обука. Њихов ментор је била професорка Драгана Стојановић која је пружила ученицама подршку.

Сајам је био ревијалног карактера, а по статистичком извештају Централне виртуелне банке из Чачка, по броју транскација и вредности промета предузеће „Vosha“ рангирало се на позицији другог освојеног места.

Ученице су стекле лепе успомене и ново искуство, као и мотивацију за напредак у даљем школовању.