Хуманитарне акцијe

Од почетка другог полугодишта школске 2023/24. године ученици и запослени Друге економске школе учествовали су у три хуманитарне акције и већ заказали наредну акцију.
Почетком фебруара подржали смо хуманитарну акцију коју су покренули ученици Спортске гимназије за помоћ наставници историје која је повређена 3.маја 2023.године у трагедији у ОШ”Владислав Рибникар”.
Средином фебруара предали смо већу количину прикупљених чепова и тако наставили дугогодишњу праксу учешћа у хуманитарној акцији ” Чеп за хендикеп”.
Затим смо подржали хуманитарну акцију коју су покренули ученици Драмске секције Дванаесте београдске гимназије која је била намењена угроженој породици са Вождовца-3.марта смо присуствовали позоришној представи Дон Жуан у Вождовачком центру “Шумице”.
За четвртак, 14.март заказана је друга хуманитарна акција добровољног давања крви у текућој школској години.
Вредни парламентарци и њихово руководство, матуранти Мирић Александар 4/7 и Ранковић Вук 4/2, уз континуирану подршку директора Дејана Недића и психолога Радмиле Симијоновић неуморно планирају још хуманитарних активности …