„ Свет занимања у области економије, права и администрације“

У оквиру релализације активности предвиђених Развојним планом и активности које су везане за Каријерно вођење и ове године је одржана трибина „Свет занимања“  намењенa  ученицима првог разреда.

Трибина  је одржана 28.11.2017. године у 18 часова у свечаној сали школе, у трајању од сат времена. Присуствовало је 80 ученика првог разреда, из сваког одељења по 8 ученика.

Гости предавачи који су представили своје каријере и своја занимања били су:

1. Јелена Пауновић, представница Центра за права детета, сарадница школе
  2. Павле Брзаковић – генерални директор маркетинга факултета за Менаџмент, економију и финансије, сарадник школе
  3. Милица Вукајловић, маркетинг специјалисти у компанији Беко Балкан, бивша ученица -родитељ
  4. Злата Стошковћ, економиста, бивша ученица и родитељ ученика из одељења 1-5

Предавачи који су у име школе говорили о каријери, развоју каријере и активностима које школа нуди ученицима у погледу Каријерног вођења били су : Радмила Симијоновић, психолог школе и  Драгана Бувач, наставник економске групе предмета и помоћник директора.

Извештај саставила

Драгана Бувач